Dozowniki mydła

Swoje zastosowanie znajdują w wielu różnych placówkach publicznych, dlatego też mamy je w swojej ofercie. Artykuły higieniczne, takie jak dozowniki mydła, papieru toaletowego, czyściwa oraz ręczników najczęściej stosowane są w urzędach, szkołach, szpitalach, biurach i wielu innych obiektach użyteczności publicznej.

Produkty te można kupić w wersji aluminiowej lub metalowej. Czym się różnią i jakie mają zalety? Sprawdźmy!

Dozowniki aluminiowe

Dozowniki aluminiowe do mydła są odporne na zarysowania, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w toaletach publicznych. Do ich zalet należy również niewielka waga, a jednocześnie elegancki wygląd. Co więcej, nie zostają na nich ślady paców, dlatego będą prezentować się estetycznie przez cały czas.

Dozowniki metalowe

Metalowe dozowniki mydła są odporne na uszkodzenia oraz odkształcenia, a także na rdzewienie oraz przebarwienia. Użyty do ich produkcji metal jest mało porowaty, dlatego nie wchłania brudu, dzięki czemu powierzchnia przez długi czas pozostaje gładka i czysta.

 

Jak widać zarówno produktu aluminiowe, jak i metalowe mają sporo zalet. Natomiast funkcjonalność i duży wybór modeli sprawia, że każdy klient znajdzie to czego szuka.