Maseczki wielowarstwowe, przyłbice ochronne i inne akcesoria

Nasze produkty do odkażania to nie tylko chemia i różnego rodzaju preparaty do dezynfekcji rąk. Posiadamy także szeroki zakres akcesoriów, które pozwolą na zabezpieczenie się przed kontaktem z bakteriami i wirusami. W ramach naszych propozycji, bez problemu można zaopatrzyć się w maseczki wielowarstwowe i przyłbice ochronne na twarz, a także w stacje dozowania do dezynfekcji rąk.

Maseczki i przyłbice - ochrona twarzy

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres produktów, jeśli chodzi o wielowarstwowe maseczki i przyłbice ochronne. Mogą one pomóc w sytuacji bezpośredniego narażenia na bakterie, wirusy a także kurz lub inne nieczystości. Są one tarczą pomiędzy naszym ciałem a środowiskiem. Maseczki umożliwiają zasłonięcie nosa i ust, a więc nie ma obaw, że zanieczyszczenia dostaną się do naszego układu oddechowego. Fakt, że są wielowarstwowe sprawia, że można zaoszczędzić pieniądze (nie ma konieczności częstej ich wymiany), co ogranicza ilość wyrzucanych śmieci. Przyłbice pozwalają na jeszcze większą (nawet od wielowarstwowych maseczek!) izolację od otoczenia. Co ważne chronią one oczy, przez które wirusy mogą dostać się do organizmu. Przyłbice przydadzą się więc w wielu miejscach, w których duży pył lub zanieczyszczenia uniemożliwiają pracę bez ochrony narządu wzroku.

Dezynfekcja rąk - stacje z preparatami

W ramach naszych akcesoriów, oprócz maseczek wielowarstwowych oraz przyłbic, posiadamy także wszelkiego rodzaju urządzenia, które ułatwią dystrybuowanie preparatów pozwalających na utrzymanie czystości i sterylności. W naszej ofercie można znaleźć takie produkty, jak dozownik lub stacja dozowania do dezynfekcji rąk. Dzięki temu, każdy pracownik, gość lub klient będzie mógł skorzystać z preparatu zapewniającego ochronę.

Zamontowanie takiej stacji dozowania z pewnością pozwoli nie tylko na zaoszczędzenie kosztów (mniej jednorazowych butelek z preparatem porozstawianych w różnych miejscach pomieszczenia), ale także pozwoli zadbać o komfort osób korzystających z niej. Stacja lub dozownik do dezynfekcji rąk znajduje się na stałe w jednym miejscu i pozwala na wygodne korzystanie z preparatu zawsze, kiedy jest to potrzebne.