Preparat piorąco - dezynfekujący

Do dbania o czystość firmy należy nie tylko czyszczenie powierzchni, podłóg i codziennie używanych maszyn czy blatów. Konieczne jest również zadbanie o tekstylia – takie jak firany, zasłony, ręczniki czy dywany lub wykładziny. Często znajdują się one albo w pomieszczeniach socjalnych, albo w biurach lub salonach, w których przyjmowani są klienci. Dodatkowo, możliwe jest, że nasi pracownicy mają ubrania robocze, które jesteśmy zobowiązani regularnie czyścić. Dlatego też, w ramach naszej oferty, proponujemy preparat piorąco-dezynfekujący.

Chemia tekstylna

Proponowane przez nas produkty to potrzebne w każdym przemyśle artykuły, które pozwolą na dokładne wypranie i zdezynfekowanie danych elementów wystroju lub odzieży naszych pracowników. Czym wyróżniają się proponowane przez nas preparaty?

Dzięki zastosowaniu silnych środków, możliwe jest dokładne wywabienie wszelkiego rodzaju plam. Wiemy, że odzież pracownicza osób zatrudnionych w przemyśle może być zanieczyszczona masą różnych, trudnych do usunięcia środków - takich jak tłuszcze, smary czy przenikające przez ubrania pyły. Dlatego też, konieczne jest zastosowanie takiej chemii, która nie tylko skutecznie wywabi zanieczyszczenia, ale również nie zniszczy tkanin.

Preparaty piorąco-dezynfekujące

Jeśli chodzi o odzież, równie ważne jak możliwość dokładnego wyprania jest to, aby nasze ubrania nie zostały zniszczone, przetarte lub by nie traciły kolorów z powodu zbyt silnych środków. Preparaty do tekstyliów muszą również dokładnie dezynfekować tkaniny – niezależnie, czy mówimy o odzieży, czy może o wykładzinach czy innych elementach wystroju. Codzienne korzystanie z tych samych przestrzeni oraz używanie tych samych produktów może być niebezpiecznie dla zdrowia, dlatego też tak ważne jest wypranie tekstyliów w odpowiednim preparacie.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyjątkowy preparat piorąco-dezynfekujący, który z pewnością przyda się w każdym przemyśle i nada używanym na co dzień tekstyliom miękkości, pięknego zapachu, a także sterylnej czystości!