Preparaty dla dużych zmywalnych powierzchni

Utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy czy lokalach gastronomicznych wymaga zastosowania specjalistycznej chemii. Wśród naszych produktów ważną grupę stanowią preparaty do mycia i dezynfekcji dużych zmywalnych powierzchni, znajdujących się na przykład w marketach, zakładach produkcyjnych czy szpitalach. Nasze wyroby umożliwiają zarówno codzienne, jak i gruntowne sprzątanie podłóg wykonanych z drewna, betonu czy tworzyw sztucznych. Proponujemy również środki czyszczące przeznaczone do luster, blatów oraz stołów, pozwalające usunąć z nich nawet szczególnie oporny osad z tłuszczu i pary.

Środki czyszczące do mycia ręcznego i maszynowego

W naszej ofercie znajdują się produkty, dzięki którym zadbacie Państwo o podłogę w magazynie, na hali lub szpitalnym korytarzu. Jesteśmy producentem profesjonalnej chemii przemysłowej marki ForLux. Nasze produkty umożliwiają mycie i dezynfekcję powierzchni zmywalnych, do których należą nie tylko posadzki, ale również ściany czy elementy różnych urządzeń. Zapewniamy koncentraty i płyny do czyszczenia ręcznego, jak i z użyciem specjalistycznych maszyn. Proponujemy także wyroby marki Swish, wśród których dostępne są między innymi produkty do usuwania warstw nabłyszczających oraz powłok ochronnych z posadzek.

Wśród naszych preparatów znajdują się środki do mycia i dezynfekcji oraz do zabezpieczania i nabłyszczania podłóg. Zapewniamy uniwersalne płyny do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych, a także specjalistyczne środki do pielęgnacji określonych tworzyw, takich jak drewno, marmur czy plastik. Nasze artykuły usuwają ślady po butach, smarach, zanieczyszczenia kuchenne czy warsztatowe. Oferujemy wyroby zapachowe i bezzapachowe o różnym pH. Chcąc zapewnić klientom wszystkie potrzebne produkty do mycia i dezynfekcji, proponujemy również chemię przeznaczoną do usuwania pleśni i grzybów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, w której znajdują się również artykuły higieniczne, takie jak czyściwa, ręczniki papierowe oraz maszyny i drobne urządzenia sprzątające.