Preparaty do dezynfekcji powierzchni

W ramach naszej oferty proponujemy klientom szeroki wybór chemii do skutecznego zwalczania czynników chorobotwórczych. Zapewniamy preparaty do dezynfekcji powierzchni, które sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej, ośrodkach zdrowia, zakładach pracy oraz gospodarstwach domowych. Wśród produktów znajdą Państwo między innymi środki czyszczące naszej własnej marki ForLux. W zależności od przeznaczenia, preparaty do mycia powierzchni dostępne są w różnych formach, takich jak: płyny gotowe od razu do użycia, koncentraty do rozrobienia z wodą oraz tabletki. Informacje na temat stosowania znajdują się zawsze na opakowaniu produktu.

Poza chemią oferujemy także czyściwa, ręczniki i chusteczki dezynfekcyjne oraz nowoczesne dozowniki. Dzięki przemyślanej strukturze, sposób aplikacji środków higienicznych minimalizuje ryzyko rozwoju i przenoszenia bakterii. Podczas pobierania ręcznika lub chusteczki osoba korzystająca z urządzenia dotyka wyłącznie tego fragmentu rolki, który wykorzysta. Kolejni pracownicy otrzymują więc czyste produkty higieniczne i nie przenoszą za ich pośrednictwem czynników chorobotwórczych.

Dbamy, aby zarówno chusteczki, jak i preparaty do dezynfekcji powierzchni były dostosowane do potrzeb różnorodnych przestrzeni. Mamy więc w ofercie koncentraty, które sprawdzą się w gastronomii, bowiem nie zawierają niebezpiecznych substancji, mogących przenikać do żywności. Zapewniamy również płyny do mycia i odkażania podłóg w różnych obiektach: urzędach, restauracjach, szpitalach czy prywatnych mieszkaniach. Ponadto umożliwiamy zakup preparatów do szybkiej dezynfekcji powierzchni blatów, stołów, klamek i tym podobnych elementów.

Zaopatrujemy naszych Klientów w środki czyszczące do różnych powierzchni. Wśród naszych propozycji znajdują się artykuły, takie jak: preparaty odkażające i usuwające tłuszcze lub likwidujące nieprzyjemne zapachy, czyściwa i nasączone chusteczki dezynfekcyjne. Proponujemy zarówno własny asortyment, jak i wyroby innych producentów. Zapewniamy szybką dostawę na terenie całego kraju oraz korzystne ceny.