Preparaty do maszynowego mycia powierzchni

W ramach naszej oferty proponujemy wszelkiego rodzaju urządzenia, które znacznie ułatwiają czyszczenie dużych przestrzeni. Dzięki nim, dbanie o duże hale, magazyny, galerie handlowe, czy nawet ulice nie zajmuje wiele czasu i znacznie ułatwia pracę osobom sprzątającym. Jednak sam sprzęt to nie wszystko – owszem, oferujemy urządzenia, które czyszczą bazując na strumieniu wody, jednak należy pamiętać, że większość maszyn wymaga użycia odpowiednich preparatów, aby efektownie umyć powierzchnię. W ramach naszej działalności oferujemy wydajne i skuteczne płyny i substancje chemiczne, które, w połączeniu z szybkim i profesjonalnym działaniem odpowiedniego urządzenia, wyczyszczą każdą wymagającą tego przestrzeń!

Preparaty do maszynowego mycia powierzchni

W naszej ofercie znajdą Państwo chemię, która znakomicie współgra z urządzeniami czyszczącymi wielkie przestrzenie. Naszych lżejszych środków można używać na co dzień; proponujemy jednak także silne preparaty, które zdezynfekują i odkażą każde miejsce – przydatne będą one szczególnie na powierzchniach, na których zbierają się bakterie lub grzyby. Wśród naszych produktów, posiadamy nie tylko środki do mycia podłóg i dróg, ale także np. ścian. Produkujemy i rozpowszechniamy naszą własną markę Forlux, która zapewnia najwyższy standard czystości i pozwala na bezpieczne użytkowanie w każdej sytuacji. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaki środek będzie najlepszy, biorąc pod uwagę wymagania danej powierzchni, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami Klienta. Mają oni wieloletnie doświadczenie i chętnie zaproponują odpowiednią chemię, która najlepiej spełni wszystkie potrzeby.

Preparaty do naszych maszyn

Jeśli posiadają Państwo swoje własne urządzenia i szukają do nich odpowiednich środków czyszczących, jak najbardziej służymy pomocą. Jeśli jednak planują Państwo zakup nowej maszyny wraz z chemią, jesteśmy pewni, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. Oferujemy m.in. urządzenia do prania wykładzin, myjki wysokociśnieniowe oraz sprzęt szorujący.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z nasza ofertą preparatów do maszynowego mycia powierzchni!