Preparaty do mycia pojazdów i silników

Z naszej oferty chętnie korzystają przedsiębiorcy z branży motoryzacyjnej, mający szczególne oczekiwania względem środków czystości. Jesteśmy producentem preparatów do mycia pojazdów i silników marki Forlux, służących do gruntownego, jak i bieżącego czyszczenia.

Zapewniamy między innymi aktywną pianę do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń. Produkt można nanosić specjalistyczną lancą lub spryskiwaczem, ale równie dobrze sprawdza się podczas ręcznego czyszczenia. W naszym serwisie znajdą Państwo również szampon z woskiem, który służy do regularnego użytku i pozwala pozbyć się niezbyt uporczywego brudu.

Profesjonalne środki czystości do aut i maszyn

Nasza firma zaopatruje w skuteczną chemię gospodarczą warsztaty, zakłady przemysłowe i produkcyjne oraz wiele innych placówek. Preparaty do mycia pojazdów i silników wykorzystywane są nie tylko w salonach samochodowych, ale również na halach, na których korzysta się z różnego typu maszyn. Dzięki naszym środkom czystości można pozbyć się plam z olejów, smarów, a także ochronić urządzenia przed korozją.

Poza wyrobami, które służą do mycia karoserii pojazdów, a także metalowych podzespołów takich, jak silniki, zawory i tym podobne, umożliwiamy zakup preparatów do konserwacji i nabłyszczania opon. Pozwalają one zapobiec szybkiemu zniszczeniu gumy, jej starzeniu się oraz pękaniu pod wpływem skrajnych temperatur. Ponadto sprawiają, że potraktowane nimi elementy wyglądają lepiej i są bardziej zadbane. Środki te sprawdzają się nie tylko do konserwacji opon, ale też do innych podzespołów wykonanych z gumy. Można z ich pomocą nasmarować na przykład uszczelki przy oknach i drzwiach auta.

Wśród wielu wyrobów naszej marki znajdują się preparaty do mycia różnego rodzaju powierzchni. W branżach związanych z motoryzacją oraz przemysłem ciężkim przydaje się szczególnie chemia pozwalająca łatwo pozbyć się lodu z nawierzchni parkingu czy podjazdu do firmy. Warto również zaopatrzyć się w produkt do gruntownego czyszczenia kostki brukowej z osadów silnikowych czy innych zabrudzeń typowych dla zakładów mechaniki pojazdowej.