Preparaty do mycia rąk

W każdej firmie, niezależnie, czy jest to biurowiec, hotel, czy może spółka zajmująca się przemysłem czy wytwórstwem, konieczne jest zapewnienie pracownikom odpowiedniej higieny, jeśli chodzi o mycie rąk. Podstawowe preparaty powinny znajdować się w każdej łazience obiektu, jednak również, w zależności od profilu danego przedsiębiorstwa, konieczne może być dokupienie innych, bardziej specjalistycznych środków.

Chemia obiektowa

Jeśli chodzi o preparaty do mycia rąk, konieczne jest zakupienie nie tylko klasycznego wariantu, ale również opcji, która pozwoli na dokładne odkażenie i pozbycie się zarazków. Obowiązuje nas to szczególnie w sytuacji, w której musimy wyposażyć nimi gabinety lekarskie, kuchnie, hotele czy jakiekolwiek obiekty, w których konieczne jest zwiększone zachowanie czystości i obowiązują wytyczne np. sanepidu. W związku z tym, warto zdecydować się wówczas na taki środek, który nie tylko będzie spełniał podstawowe funkcje, ale również, odpowiednio zaaplikowany, wyeliminuje zagrożenie związane z zarazkami, nieczystościami czy wirusami.

Intensywne zapachy a mycie rąk

Wiele przedsiębiorstw wymaga od pracowników ciągłego kontaktu z wieloma nieprzyjemnie pachnącymi produktami, lub też z takimi, które zostawiają trudno usuwalne ślady na dłoniach. Oczywiście, noszenie rękawiczek to podstawa, jednak nie we wszystkich obiektach to wystarczy – konieczna jest wówczas intensywniejsza higiena, z wykorzystaniem silnych preparatów. Jeśli zarządzamy spółką, w której produkowane albo przetwarzane są albo wydzielające intensywny zapach artykuły spożywcze (jak np. ryby czy czosnek) albo konieczny jest ciągły kontakt ze smarami, olejami lub innymi mocno brudzącymi surowcami, konieczne jest zaopatrzenie naszych pracowników w preparaty, które umożliwią dokładne umycie rąk - wraz z pozbyciem się plam, zabrudzeń oraz zapachów.

Nasza szeroka oferta, jeśli chodzi o preparaty do mycia rąk z pewnością pozwoli na wyposażenie każdego obiektu - niezależnie, czy jest to hala przemysłowa, restauracja, urząd czy może stadion lub sala sportowa.