Preparaty do przemysłu spożywczego

Niezależnie, czy pracujemy w hotelu, restauracji czy szpitalu, konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad związanych z higieną i czystością. Nie nakazuje tego tylko i wyłącznie rozsądne podejście - niezbędne jest pamiętanie o zasadach nałożonych przez prawo i egzekwowanych przez władze sanitarne i epidemiologiczne. Dokładne podążanie za wytycznymi i stosowanie odpowiednich preparatów pozwoli na zachowanie wymaganej czystości w naszym przemyśle spożywczym.

Bogactwo preparatów

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór, jeśli chodzi o środki czyszczące do przemysłu spożywczego. Dzięki nim, mamy stuprocentową pewność, że używane przez nas mleczka, płyny, żele oraz inne tego typu produkty mają na tyle dużo odkażających i bakteriobójczych środków chemicznych, że nie ma szans na przenoszenie się żadnych wirusów, chorób czy innych niebezpiecznych związków.

Przemysł spożywczy wymaga czystości

Nasze preparaty do przemysłu spożywczego to sprawdzone i godne polecenia środki, dzięki którym możliwe będzie odpowiednie zadbanie o naszą firmę. Jeśli zajmujemy się przetwarzaniem lub sortowaniem warzyw, owoców lub mięs czy wytwarzaniem nabiału lub gotowych półproduktów w puszkach lub słoikach, konieczne jest zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego, który nie pozwoli produktom na zepsucie się lub wejście w reakcję z bakteriami, które w rezultacie mogą doprowadzić do np. powstawania pleśni lub zepsucia zapakowanego jedzenia.

Preparaty dezynfekcyjne

Dzięki naszym produktom dezynfekcyjnym, możliwe będzie zaopatrzenie się w duże opakowania środków, które wystarczą na długi czas. Nawet przy konieczności sprzątania ogromnych powierzchni na terenie naszego przemysłu spożywczego, możliwe będzie zamawianie produktów raz na jakiś czas – wysoka wydajność połączona z ogromnymi opakowaniami pozwoli na korzystanie z jednej butelki preparatu przez bardzo długi okres czasu!

Odpowiednio dobrany produkt z pewnością pozwoli na odpowiednie zadbanie o sterylność w naszym miejscu pracy i na spełnienie odpowiednich zasad związanych z czystością i sterylnością!