Preparaty do sanitariatów

Nasza firma zapewnia duży wybór asortymentu, przeznaczonego do czyszczenia toalet, znajdujących się w przedsiębiorstwach czy budynkach użyteczności publicznej. Oferujemy chemię gospodarczą własnej marki Forlux, a także środki czystości Swish. Preparaty do sanitariatów, które dostarczamy firmom i instytucjom, pozwalają skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń oraz bakterii. Umożliwiają również zneutralizowanie przykrych zapachów, które często pojawiają się we wspólnych, mocno eksploatowanych ubikacjach.

Środki do codziennego sprzątania

Wśród naszego asortymentu znajdują się preparaty do sanitariatów, które sprawdzają się w codziennym użytku. Są to między innymi środki do mycia sedesów i pisuarów, chemia do umywalek oraz do armatury łazienkowej, a także płyny do czyszczenia podłóg. Zapewniamy produkty, które znakomicie usuwają rdzę, osad z mydlin czy trudne zabrudzenia z tłuszczu. Jednocześnie dbamy o to, aby preparaty do sanitariatów były jak najbardziej łagodne dla człowieka. Dzięki temu osoby sprzątające czy pracownicy są dobrze chronieni przed niebezpiecznymi substancjami.

Poza produktami do sprzątania sedesów czy umywalek proponujemy Państwu także środki do czyszczenia powierzchni przybasenowych czy kabin prysznicowych. Sprawdzą się one w obiektach sportowych, a także w placówkach rehabilitacyjnych i ośrodkach opieki medycznej.

Chemia do gruntownego mycia

Raz na jakiś czas w toaletach należy przeprowadzić gruntowne doczyszczanie wszystkich powierzchni. Dzięki temu można pozbyć się bakterii z trudno dostępnych miejsc i zyskać pewność, że całe pomieszczenie zostało odpowiednio wysprzątane. Wśród preparatów do sanitariatów marki Forlux znajdują się ekologiczne żele i koncentraty, których używa się do czyszczenia muszli klozetowych, bidetów czy umywalek. Sprawdzają się również do mycia płytek na ścianach czy podłodze.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć także odkamieniacze oraz preparaty do sanitariatów przeznaczone do neutralizacji brzydkich zapachów i oczyszczania powietrza.