Preparaty zapachowe

W ramach naszej oferty, możliwe jest zaopatrzenie się nie tylko w środki czystości, które odpowiednio zdezynfekują i zadbają o brak zabrudzeń i bakterii, ale również we wszelkiego rodzaju preparaty zapachowe. Przydadzą się one w miejscach, w których przebywa duża liczba ludzi, lub w których przyjmujemy Klientów lub Gości.

Środki zapachowe

Preparaty o przyjemnym aromacie będą idealne do miejsc, takich jak hotele, restauracje, sklepy czy miejsca usługowe. Intensywna woń chemicznych środków czystości, w której często czuć również alkohol, może odstraszać stałych i potencjalnych Klientów. Nikt nie chce w końcu rozkoszować się idealnie przyrządzoną kawą i deserem wśród aromatu, który kojarzy nam się ze sprzątaniem łazienki lub kuchni. Częste sprzątanie i dezynfekcja takich miejsc jest jednak konieczna w celu zapewnienia odpowiednich warunków zarówno Gościom, jak i pracownikom.

Alternatywa dla standardowych preparatów

Nasza oferta preparatów o przyjemnych zapachach jest skierowana głównie do miejsc, które muszą robić dobre wrażenie na Klientach, jednocześnie zachowując wymagane standardy. Proponowane przez nas produkty przydadzą się więc w, na przykład, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich. Klienci korzystający z tych placówek zazwyczaj oczekują nie tylko czystości i sterylności, ale również przyjemnego aromatu – wiele osób chce się zrelaksować i zapomnieć o codzienności podczas korzystania z usług. Wówczas nieprzyjemny chemiczny czy alkoholowy zapach może tylko i wyłącznie zniechęcać i przypominać o domowych obowiązkach związanych ze sprzątaniem.

Rozwiązanie dla obiektów usługowych

Niezależnie, czy świadczycie Państwo w swojej placówce usługi, czy też oferujecie produkty – zawsze konieczna jest odpowiednia higiena miejsca pracy, nie tylko ze względu na Klientów, ale także pracowników, którzy codziennie przebywają w danej przestrzeni po kilka godzin. Warto więc zaopatrzyć się w produkty do sprzątania, które nie tylko pozwolą na zachowanie czystości i odpowiedniej sterylności, ale także zadbają o przyjemny, niekojarzący się w chemicznymi preparatami zapach.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą aromatyzowanych środków czystości i do zakupu odpowiedniego wariantu do swojej firmy!